Dowiedz się więcej o akcji!

Oddziały lokalne

Pokaż zmieleni.pl na większej mapie

 

WOJ.DOLNOŚLĄSKIE

Wrocław

 kontakt@zmieleni.pl

Legnica

Punkt zbiórki kart – można złożyć podpis:

Bar Pod Basztą ul. Gwarna 1a 59-220 Legnica

Piotr Michalczyk,  merchand72@gmail.com,  601799579

Wałbrzych

Piotrek Sutkowski,  sutkowski.piotr@gmail.com,  791 853 172

Jelenia Góra

Grzegorz Bielewicz,   gbielewicz@interia.pl,   506 807 441

Lubin

Piotr Wojtyczka,  piotr@wojtyczka.com,  662 372 172

Głogów

 

Bolesławiec

Łukasz Kwasik,  lukacs.kwasik@gmail.com,  600 085 796

Ząbkowice Śląskie

Danuta Tkaczonek,  danutatak@neostrada.pl,  784 233 259

Stronie Śląskie

Miłosz Węgrzyn,  mil.wegrzyn@gmail.com,  607552995


WOJ.OPOLSKIE

Opole

Piotr Purul,  piotr.purul@gmail.com,  504110369

Nysa

Tomasz Wiśliński tomaszwislinski@gmail.com 607 069 762
Krzysztof Skwarczyński 788-216-744
 

Prudnik

Paweł Licznar tel: licznarp18@gazeta.pl  664 353 854

Kluczbork

Mateusz Dybka, kluczbork.zmieleni@gmail.com,  503 055 499

Strzelce Opolskie

Adam Wyleżoł adamujazd@interia.pl 500 815 968

Głubczyce

Ryszard Majkowski  ryszard-majkowski@wp.pl  609 932 682


WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIE

Bydgoszcz
Tomasz Wiosna zmielenibydgoszcz@gmail.com 793 973 744
 

Włocławek

Włocławska Inicjatywa Gospodarcza
Włocławek
tel. 501-611-770
email: zmieleni@wigwloclawek.pl
facebook: www.facebook.com/Zmieleni.pl.Wloclawek

Punkt zbierania podpisów:

Stowarzyszenie Włocławska Inicjatywa Gospodarcza

ul. Spółdzielcza 7, Włocławek

w godz. 10:00 – 15:00

Wnioski o referendum można także wysłać pocztą pod wskazany wyżej adres.

 
Inowrocław
 
Marcin Wroński wronski-marcin@wp.pl 600-05-88-30
 
Toruń
 
Karol Doiczman karol.doiczman@gmail.com 517 979 176
Jarek Latuszyński Toruń  latason@interia.pl
 
 Ciechocinek
 
Marek Kuszyński m.kuszynski@wp.pl 880-294-762
 

Brodnica

Paweł Szramka pawel.szramka@wp.pl 500 598 050


WOJ.LUBELSKIE

Lublin Punkt zbiórki kart!

Lubelski punkt zbiórki kart z podpisami referendalnymi znajduje się w siedzibie Niezależnego Zrzeszenia Studentów UMCS, gdzie pełnione są stałe dyżury od poniedziałku do piątku w godz. 15:00 – 18:00

NZS UMCS

ul. Radziszewskiego 17, pok. 0

20-031 Lublin

Dominik Zgnilec  saint0021@interia.pl 693 545 519

Chełm

Chełm Wojciech Grabek wojtekg24@tlen.pl 668743468

Biała Podlaska

Marcin Obrępalski   marcino73@wp.pl tel.691831621

 

WOJ.LUBUSKIE

Gorzów Wlkp.

Punkt zbiórki kart – można złożyć podpis:

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna

im. Zbigniewa Herberta

w Gorzowie Wielkopolskim

ul. Sikorskiego 107

66-400 Gorzów Wlkp. Czynna od pn.-pt 10-19

sobota 10-15

Dariusz Skarżyński zmieleni@tlen.pl 604 409 747

Zielona Góra

 

Międzyrzecz

Daniel  Majerski d.majerski@wp.pl 794 334 061

Słubice 

Stowarzyszenie „Nasze Słubice PL”

Daniel Szurka kontakt@naszeslubice.pl

Sulęcin

Piotr Szulborski piotrszulborski@o2.pl 669 750 621

Gubin

Krzysztof Kaciunka krzykac86@interia.pl 509 086 704

Żary

Edyta Gajda gajdabiuro@gmail.com 502 336 328 ; Józef Szczotka 692709329

WOJ.ŁÓDZKIE

Łódź

Piotr Dzikorski tel. 500 273 208  zmieleni.lodz()gmail.com

Kutno

Rafał Małyszek rmalyszek@gmail.com 791 477 055

WOJ.MAŁOPOLSKIE

Kraków

Paweł Kopko jowkrakow@gmail.com 501022582,

Jerzy Kupiec jerzy.kupiec66@gmail.com

Wadowice

Radosław Baran radobara@gmail.com 722 166 115

Nowy Sącz

Tadeusz Sabadasz sabturyst@op.pl  795 599 554

Tarnów

Marek Ciesielczyk dr.ciesielczyk@gmail.com 601 255 849

WOJ.MAZOWIECKIE

Warszawa

Punkt zbiórki podpisów w W-wie:
 
1. Feliks Odzież Motocyklowa, Wybrzeże Gdyńskie 2a (niedaleko Centrum Olimpijskiego) dojazd komunikacją miejską: 114, 118, 185 – przystanek Centrum Olimpijskim Godziny otwarcia:
pon-pt: 11.00-19.00
sobota: 10.00-14.00
 
2.  Klubokawiarnia Black Sheep al. Jana Pawła II 45A lok. 56 Warszawa

(wejście od Nowolipki). autobusy: 107, N12, N46, N62
tramwaje: 16, 17, 33, 46 przystanek: Nowolipki godz otwarcia: Pon – Czw.: 12:00 – 00:00 Pt. – Sob.: 12:00 – 02:00 Niedz.: 13:00 – 23:00

 
Anna Niedziałkowska e-mail: jowwarszawa@gmail.com
 
RadomPunkt zbiórki kart – można złożyć podpis: 1) Redakcji Przeglądu Radomskiego, ul. Struga 51, II piętro, w godzinach od 12.00 do 16.002)Domu Towarowym Senior, Plac  Jagielloński 8, w godzinach otwarcia.Marek Niedzwiecki marek_niedzwiecki@op.pl 507434079WyszkówGrzegorz Wróbel griszczuk@poczta.onet.pl 793 124 277KozieniceAneta Kocinska kocinska78@interia.pl 504 125 041Zalesie GórneDominik Mazur mazur.dk@gmail.com 889073582SulejówekKarol Mielcarek karol.mielcarek6@wp.pl 696-297-532WęgrówAdrian Majewski tharion88@gmail.com 698 630 062Grójec

Grójec Punkt zbiórki kart!

Grójecki punkt składania kart z podpisami referendalnymi znajduje się

w Ośrodku rekreacyjno – gastronomicznym Agrostawy ul. Parkowa 3a ,

05-620 Błędów. FORMULARZE MOŻNA SKŁADAĆ OD PONIEDZIAŁKU DO NIEDZIELI W

GODZ. 10.00 – 22.00, upoważnione do odbioru są osoby stojące za

barem.

Paweł Maciak zmieleni.grojec@gmail.com 516355 108

Paweł Misierewicz zmieleni.grojec@gmail.com 881 645 659

WOJ.PODKARPACKIE

Rzeszów

Szukamy koordynatora z Rzeszowa

Maciej Masłowski maciek@zmieleni.rzeszow.pl 603 752 844

Tarnobrzeg

Marek Ostapko marekostapko@gmail.com 602 899 598
 
Stalowa WolaBartłomiej Zieliński bartek.zielinski@gmx.com 724 654 600PrzemyślLesław Krupski leslawkrupski@interia.pl 512 477 626MielecŁukasz Mazur jasminum_mielec@tlen.pl 883 664 882DębicaTrojan Zenon 606762029

WOJ.PODLASKIE

Białystok

Marcin Leoszko marleoszko@wp.pl 666-928-999

WOJ.POMORSKIE

Gdynia

Marcin Łagus marcin@lagus.pl 500217246
 
Kwidzyn
Marek Sidor pulskwidzyna@boo.pl 601 648 686
 
Nowy Dwór Gdański( Żuławy Wiślanye)
Andrzej Budziejewski zmielenindg@wp.pl tel 604 517 707
 

WOJ.ŚLĄSKIE

Bielsko-Biała

Bartosz Bronicki brexerb@gmail.com 501 838 970

Katowice

Katarzyna Ptasińska zmielenikatowice@gmail.com 665-753-812

Chorzów
Jacek Adamczyk 792473218 
Częstochowa
Jarosław Dziwiński 604448081 biuro@pbu-taurus.pl
Zabrze
Krzysztof Winiecki  zmieleni.zabrze@gmail.com  506 399 974
Jaworzno
Tomasz Molenda zmieleni.jaworzno@poczta.fm  501 182 724
SosnowiecMateusz Wiatr , Bartłomiej Żołędzki zmieleni.sc@gmail.com 660446725
Rybnik
Tomasz Pogorzelczyk tom.pogorzelczyk@gmail.com 603 448 899
Gliwice
Paweł Strumiński pawelstruminski@wp.pl 781 378 732
Świętochłowice
Fabian Niemyjski  fabianniemyjski@onet.eu 793-017-570
Tarnowskie Góry
Antoni Tuszyński tzhiu@wp.pl 505 44 02 02 ; Robert Mrozek 507 111 629
Chrzanów
Zbigniew Smykla 692165572

WOJ.ŚWIĘTOKRZYSKIE

Kielce

Grzegorz Opala gaop@o2.pl 693480876

Skarżysko-Kamienna

Janusz Tomczyk januszt@op.pl 888 862 575

WOJ.WARMIŃSKO-MAZURSKIE

Ełk

Grzegorz Bauer greg.bauer@hotmail.com 667 584 442

Elbląg

Paweł Bołtryk zmieleni.elblag@gmail.com  792045622

WOJ.WIELKOPOLSKIE

Poznań

Wojciech Krawczyński   607257870 e-mail: wojkraw()autograf.pl

Kalisz

Wojciech Tyc wojciech-tyc@wp.pl 501 498 792

Krystian Kinastowski 881 619 888 Krystian@kinastowski.pl

Jarocin

Bartłomiej Walczak bartekwalczak9@gmail.com 797 596 129

Piła 

Jarek Gawrysiak jargaw@op.pl 605-599-363

Kościan

Kościan Jarosław Teślak jateslak@tlen.pl 604 945 365

Środa Wlkp.

Mariusz Maciejewski kontakt@e-wielkopolska.pl 508 833 639

Konin

Stowarzyszenia People4People
ul. Topolowa 16, Stare Miasto, 62-571

Mariusz Ciszak kaszic@poczta.onet.pl

tel. 501 069 562 lub 602 377 377

 

Ostrów Wielkopolski

Stowarzyszenie Przyjaźni Ludziom

Arkadiusz Wronka 502-244-300

kontakt@przyjazniludziom.org.pl

Szamotuły

Tymoteusz Jędrzejewski tel.:881 788 622

tymlas45@wp.pl

 

WOJ.ZACHODNIOPOMORSKIE

Szczecin

Grzegorz Czarnecki info@reformujmy.pl 501 042 830
 
KoszalinDaniel Burzyński niezmielenikoszalin@poczta.fm 695920130PoliceGrzegorz Ufniarz grzegorz.ufniarz@interia.pl 600 225 808GoleniówAndrzej Bugajski redakcja@goleniow.net.pl 501856599

Poleć, udostepnij

  • Facebook
  • Wykop
  • NK
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Add to favorites
  • Email
  • RSS
  • RSS
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
WP Socializer Aakash Web